Traktor ogrodowy Cub Cadet LT2 R92 NOWOŚĆ!
0
Opis produktu
Traktor ogrodowy Cub Cadet LT2 R92 to idealna maszyna dla posiadaczy rozległych ogrodów, którzy cenią sobie łatwość obsługi i wysoki komfort pracy. Prezentowany traktor wyposażony został w wygodną w obsłudze przekładnię hydrostatyczną, która pozwala na płynną regulację prędkości jazdy poprzez docisk dźwigni nożnej. Wysoki komfort pracy użytkownika gwarantują takie elementy jak amortyzowane siedzisko, poręcznie rozmieszczone elementy obsługowe oraz ergonomiczny kształt kierownicy. Odpowiednią moc kosiarki Cub Cadet gwarantuje silnik górnozaworowy z ciśnieniowym układem smarowania, który cechuje się wysoką efektywnością, kulturą pracy i trwałością. Domyślnie skoszona trawa wyrzucana jest do 245 litrowego kosza, ale użycie opcjonalnych osprzętów pozwala również na mulczowanie czy też wyrzut pokosu w tył. Marka Cub Cadet to przede wszystkim jakość i solidność wykonania, dlatego oferowane przez nią urządzenia objęte są aż 3-letnim okresem gwarancyjnym.
Dane techniczne
| Silnik (typ/pojemność) : | Cub Cadet 8X90 OHV / 547 cm³ |
| Silnik (cylindry) : | 1 cylinder |
| Moc nominalna (kW/min-1) : | 10,3 kW / 2700 min-1 |
| Rozruch : | elektryczny |
| Pojemność zbiornika paliwa : | 7,5 l |
| Przekładnia napędowa : | Hydrostatyczna |
| Ilość biegów napędu : | 1 w przód / 1 w tył VARIO |
| Oś przednia (materiał) : | stalowa - spawana |
| Szerokość koszenia (cm) : | 92 cm |
| Wysokość koszenia (mm) : | 30-90 mm |
| Regulacja wysokości koszenia : | 7 pozycji, manualna |
| Kosz (pojemność) : | 245 l |
| Typ sprzęgła agregatu tnącego : | elektomagnetyczne |
| Cięcie na wstecznym biegu : | tak |
| Kółka agregatu tnącego : | 2 kółka |
| Dysza do mycia agregatu : | tak |
| Reflektory przednie : | tak |
| Deflektor : | opcjonalnie |
| Zaślepka mieląca : | opcjonalnie |
| Koła : | 15" x 6" / 18" x 8.5" |
| Zaczep tylny : | opcjonalnie |
| Waga : | 198 kg |














Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.