Traktor ogrodowy Cub Cadet LT3 S108
0
Opis produktu
Traktor ogrodowy Cub Cadet LT3 S108 z serii FORCE idealnie nadaje sie do pielęgnacji trawników o dużej powierzchni. Prezentowana maszyna została wyposażona we wszystkie cechy zapewniające optymalną efektywność koszenia i najwyższy komfort pracy. Za odpowiedni poziom mocy odpowiada dwucylindrowy silnik Cub Cadet z serii 679cc o pojemności 679 cm³. Przenoszenie napędu na koła odbywa się poprzez łatwą i wygodną w obsłudze hudrostatyczną skrzynię biegów. Trawa cięta jest przez 108 cm agregat tnący wyposażony w dwa ostrza tnące. Wysokość koszenia regulowana jest za pomocą dźwigni ręcznej w 7 pozycjach z zakresu od 3,0 do 9,0 cm. Pokos wyrzucany jest na powierzchnię trawnika poprzez deflektor wyrzutu bocznego. Opcjonalnie ścinki mogą być mulczowane dzięki zastosowaniu zaślepki mielącej (zaślepka w zestawie!). Ważną zaletą prezentowanego traktora jest jego konstrukcja, która umożliwia zastosowanie szerokiego zakresu osprzętów pozwalających na korzystanie z maszyny przez cały rok. Do wymienionych podstawowych zalet należy dodać również szereg dodatkowych cech wpływających na komfort pracy takich jak: wygodne siedzisko z wysokim oparciem, technologia RevTEK umożliwiająca koszenie jadąc wstecz, ergonomiczna kierownica. Wszystkie te cechy sprawiają, że traktor ogrodowy Cub Cadet LT3 S108 to doskonały wybór dla najbardziej wymagających posiadaczy rozległych trawników.
Dane techniczne
| Silnik (typ/pojemność) : | Cub Cadet 679 / 679 cm³ |
| Silnik (cylindry) : | 2 cylindry (V-TWIN) |
| Moc nominalna (kW/min-1) : | 11,4 kW / 2400 min-1 |
| Rozruch : | elektryczny |
| Przekładnia napędowa : | Hydrostatyczna |
| Ilość biegów napędu : | 1 w przód / 1 w tył VARIO |
| Oś przednia (materiał) : | stalowa - spawana |
| Szerokość koszenia (cm) : | 108 cm |
| Wysokość koszenia (mm) : | 30-90 mm |
| Regulacja wysokości koszenia : | 7 pozycji, manualna |
| Typ sprzęgła agregatu tnącego : | elektomagnetyczne |
| Cięcie na wstecznym biegu : | tak |
| Kółka agregatu tnącego : | 2 kółka |
| Dysza do mycia agregatu : | tak |
| Reflektory przednie : | tak |
| Deflektor : | w komplecie |
| Zaślepka mieląca : | w komplecie |
| Koła : | 15" x 5" / 18" x 8,5" |
| Zaczep tylny : | tak |
| Waga : | 181 kg |














Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.