Traktor ogrodowy Cub Cadet XT1 OR95
5
oblicz ratę
Opis produktu
XT1 OR95 to traktor ogrodowy Cub Cadet z serii ENDURO XT1, to idealny wybór dla najbardziej wymagających użytkowników. Odpowiednią moc traktorka kosiarki zapewnia jednocylindrowy silnik 8X90 OHV wyposażony w szereg atutów: ciśnieniowy układ smarowania, dwuelementowy filtr powietrza, żeliwną tuleję cylindra, kuty wał korbowy zwiększający żywotność silnika oraz podwójny wałek wyważający zapewniający płynną pracę jednostki napędowej z minimalnym poziomem wibracji. Za przekazanie napędu na koła odpowiada manualna przekładnia typu Hydrostat, której obsługa jest prosta i bardzo wygodna. Dwunożowy agregat tnący pozwala na koszenie o szerokości 95 cm w aż 12 pozycjach z zakresu 2,5-10,0 cm. Układ roboczy wyposażony został w 2 kółka i 2 rolki prowadzące, które zapewniają jego stałe dopasowywanie się do poziomu podłoża. Ścięta trawa transportowana jest szerokim kanałem wyrzutowym do kosza o pojemności 320 litrów. Kosz opróżniany jest wygodnie z pozycji operatora za pomocą ergonomicznej dźwigni. Praca noży uruchamiana jest w prosty sposób za pomocą przycisku dzięki zastosowaniu sprzęgła elektromagnetycznego. Poza wyżej wymienionymi podstawowymi atrybutami ten traktorek posiada wiele cech dodatkowych wpływających na komfort pracy. Elementami wyróżniającymi są między innymi: technologia RevTEK pozwalająca na cięcie trawy na wstecznym biegu, tempomat, wygodne siedzisko z wysokim oparciem i regulacją pozycji, ergonomiczna kierownica, czy licznik motogodzino oraz światła LED. Prezentowany model jak wszystkie traktory Cub Cadet objęty jest ochroną gwarancyjną, która może zostać wydłużona nawet do 3 lat! Co ważne, możliwość przedłużenia gwarancji do 3-lat dotyczy zarówno maszyny, jak i silnika.
Dane techniczne
| Silnik (typ/pojemność) : | Cub Cadet 8X90 OHV / 547 cm³ |
| Silnik (cylindry) : | 1 cylinder |
| Moc nominalna (kW/min-1) : | 6,2 kW / 2100 min-1 |
| Rozruch : | elektryczny |
| Pojemność zbiornika paliwa : | 11,4 l |
| Przekładnia napędowa : | Hydrostatyczna |
| Ilość biegów napędu : | 1 w przód / 1 w tył VARIO |
| Oś przednia (materiał) : | żeliwna - odlewana |
| Szerokość koszenia (cm) : | 95 cm |
| Wysokość koszenia (mm) : | 25-100 mm |
| Regulacja wysokości koszenia : | 12 pozycji, mechaniczna |
| Kosz (pojemność) : | 320 l |
| Typ sprzęgła agregatu tnącego : | elektomagnetyczne |
| Cięcie na wstecznym biegu : | tak |
| Kółka agregatu tnącego : | 2 kółka / 2 rolki |
| Dysza do mycia agregatu : | tak |
| Reflektory przednie : | LED |
| Deflektor : | opcjonalnie |
| Zaślepka mieląca : | opcjonalnie |
| Koła : | 15" x 6" / 18" x 8.5", łożyska ślizgowe |
| Zaczep tylny : | tak |
| Waga : | 235 kg |














Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.