Traktor ogrodowy STIHL RT 5097.1 Z
3.75
oblicz ratę
Opis produktu
Traktor ogrodowy STIHL RT 5097 Z zapewnia wysoki komfort jazdy w połączeniu z wydajnym koszeniem. Dzięki 2-cylindrowemu silnikowi i dużej szerokości cięcia traktor ogrodowy zapewnia bardzo dobre rezultaty podczas pracy na dużych powierzchniach do 6000 m². O komfort użytkownika dba regulowany beznarzędziowo, amortyzowany fotel. Wszystkie potrzebne funkcje sterowane są bezpośrednio z kokpitu, dzięki czemu kierowca nie musi wstawać z fotela w celu np. opróżnienia kosza. Dłonie z łatwością sięgają do regulacji wysokości koszenia lub elektromagnetycznego sprzęgła noża, które daje możliwość płynnego włączania i wyłączania noży zespołu tnącego.
Dane techniczne
| Silnik (typ/pojemność) : | EVC 7.000 / 635 cm³ |
| Silnik (cylindry) : | 2 cylindry (V-TWIN) |
| Moc nominalna (kW/min-1) : | 12,2 kW / 2750 min-1 |
| Rozruch : | elektryczny |
| Pojemność zbiornika paliwa : | 9 l |
| Przekładnia napędowa : | Hydrostatyczna |
| Ilość biegów napędu : | 1 w przód / 1 w tył VARIO |
| Oś przednia (materiał) : | stalowa - spawana |
| Szerokość koszenia (cm) : | 95 cm |
| Wysokość koszenia (mm) : | 30-100 mm |
| Regulacja wysokości koszenia : | 8 pozycji, mechaniczna |
| Kosz (pojemność) : | 250 l |
| Typ sprzęgła agregatu tnącego : | elektomagnetyczne |
| Cięcie na wstecznym biegu : | tak |
| Kółka agregatu tnącego : | nie |
| Dysza do mycia agregatu : | opcjonalnie |
| Reflektory przednie : | tak |
| Deflektor : | opcjonalnie |
| Zaślepka mieląca : | opcjonalnie |
| Koła : | 15" x 6" / 18" x 8.5", tulejki ślizgowe |
| Zaczep tylny : | tak |
| Waga : | 236 kg |














Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.