Traktor ogrodowy Simplicity SRD310
5
Opis produktu
Simplicity Regent SRD310 Traktorek ogrodowy
Koszenie trawy traktorkiem ogrodowym Simplicity daje dużo lepsze efekty niż tradycyjne koszenie. Wygodny fotel, komfortowa pozycja operatora i świetny osprzęt pod maską maszyny w połączeniu dają silną maszynę SRD310 to każdego trudnego zadania. Traktorek ogrodowy Regent SRD 310 wyposażony jest w doskonały i niezawodny dwucylindrowy silnik Briggs & Stratton Professional Series 8270 V- Twin, oraz hydrostatyczną skrzynię biegów Tuff Torq. Szerokość koszenia wynosi 107 cm ( 42” ), a duży kosz o pojemności 350 litrów zwiększa wydajność pracy użytkownika, dzięki mniejszej liczbie przerw na jego opróżnianie. Dodatkowo umieszczona po prawej stronie wygodna dźwignia umożliwia opróżnianie kosza bez potrzeby wstawania z fotela operatora.
Traktorek Simplicity - wysokość koszenia od 4,5 do 9,0 cm
Umożliwia koszenie trawy na siedmiu wysokościach: od 4,5 do 9,0 cm, a elektrycznie załączane noże tnące wytwarzają bardzo duży przepływ powietrza, perfekcyjnie tnąc i wyrzucając trawę do kosza. Nowoczesny panel pokazuje przydatne informacje, deska rozdzielcza zawiera wskaźnik poziomu paliwa i licznik motogodzin oraz wyświetlacz obsługi serwisowej.
Dane techniczne
| Silnik (typ/pojemność) : | Briggs&Stratton Professional Series 8270 V-Twin / 724 cm³ |
| Silnik (cylindry) : | 2 cylindry (V-TWIN) |
| Moc nominalna (kW/min-1) : | 12 kW / 2600 min-1 |
| Rozruch : | elektryczny |
| Pojemność zbiornika paliwa : | 11 l |
| Przekładnia napędowa : | Hydrostatyczna |
| Ilość biegów napędu : | 1 w przód / 1 w tył VARIO |
| Oś przednia (materiał) : | żeliwna - odlewana |
| Szerokość koszenia (cm) : | 107 cm |
| Wysokość koszenia (mm) : | 38-89 mm |
| Regulacja wysokości koszenia : | 7 pozycji, manualna |
| Kosz (pojemność) : | 350 l |
| Typ sprzęgła agregatu tnącego : | elektomagnetyczne |
| Cięcie na wstecznym biegu : | tak |
| Kółka agregatu tnącego : | 4 kółka |
| Dysza do mycia agregatu : | tak |
| Reflektory przednie : | LED |
| Deflektor : | - |
| Zaślepka mieląca : | w komplecie |
| Koła : | 15" x 6" / 22" x 9,5" |
| Zaczep tylny : | tak |
| Waga : | 341 kg |














Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.